Marki i ludzie, którzy tworzą pyszne chwile radości na świecie

Szukaj & Aplikuj

To kariera, której tak pragniecie. Marzeniem firmy Mondelēz International jest zapewnienie pysznych chwil radości naszym konsumentom dzięki naszym produktom, a naszym współpracownikom dzięki wspólnej pracy. Jesteśmy zespołem różnych producentów, którzy podejmują śmiałe decyzje, myślą globalnie i pracują nad wspólnym celem. Dołączcie do nas, a wspólnie zajmiemy się budową naszych marek… i Waszej kariery.

NASZA HISTORIA

Można powiedzieć, że nasza historia rozpoczęła się w roku 1761 od firmy Fry (producenta pierwszej współczesnej tabliczki czekolady)… Lub od momentu, kiedy John Cadbury otworzył swój pierwszy sklep spożywczy w 1824 roku… Czy też w 1846 roku wraz z powstaniem herbatników LU… Lub wraz z produkcją pierwszych ciasteczek Nabisco w roku 1901. Naprawdę jednak rozpoczęliśmy nasze działania w 2012 roku, kiedy powstała firma Mondelēz International. Łączymy energię i pasję nowej firmy z potęgą i dziedzictwem ponad stuletnich marek oraz niemal 100 000 pracowników w 165 krajach. Posiadamy odpowiednią skalę i zasoby dużej organizacji, a jednocześnie szybkość, pasję, kreatywność i zwinność mniejszej firmy. I wierzymy, że to połączenie sił dużego i małego czyni nas wyjątkowym przedsiębiorstwem.

Odtwórz Film

OBSZARY NASZEJ KARIERY

Zapoznajcie się z możliwościami kariery w Mondelēz International, klikając każdy z obszarów naszej kariery po lewej stronie.

Jako część naszego zespołu ds. korporacyjnych i rządowych (CGA), będziecie kształtować i opowiadać historię naszej firmy, działając jako adwokat odpowiedzialnego rozwoju naszej działalności.

Pomożecie w budowie marki korporacyjnej oraz reputacji Mondelēz International zarówno w skali międzynarodowej, jak i lokalnej.

Dział obsługi klienta i logistyki (CS&L) to miejsce, gdzie dochodzi do integracji naszego pełnego łańcucha dostawczego opartego na popycie. W pracy „od farmy do półki” połączycie zakłady pracy z klientami, by zapewnić najwyższej jakości usługi w najbardziej efektywny sposób.

Waszym celem będzie zadbanie, by na półce sklepowej znalazły się odpowiednie produkty w odpowiedniej ilości i jakości oraz w odpowiednim czasie.

Dział inżynieryjny to miejsce, w którym Wasze świetne pomysły zostaną przetworzone na apetyczną rzeczywistość. To tutaj opracowywane są zaawansowane techniczne procesy i tworzone zasoby stojące za każdym naszym produktem niezależnie od tego,

czy jest to nietypowy kształt trójkątnej tabliczki czekolady Toblerone, kusząca przekąska śniadaniowa belVita, czy inny cudowny nowy smakołyk, którego jeszcze nie wymyśliliśmy.

Dział finansowy uczestniczy w wszystkich czynnościach związanych z naszą międzynarodową działalnością szacowaną na wiele miliardów dolarów. Chodzi jednak nie tylko o liczby. Jako część naszego zespołu działu finansowego,

będziecie pozyskiwać i analizować różnorodne informacje i dane, a następnie wykorzystywać je, by każdemu pracownikowi Mondelēz International możliwość dać możliwość podjęcia właściwej decyzji.

Zatrudniamy niemal 100 000 osób na świecie, więc musimy sprawić, by nasze rozmiary były atutem. Pomogą nam w tym Wasze umiejętności kadrowe. Będziecie partnerem dla jednostek biznesowych i będziecie dbać o zapewnienie naszym pracownikom możliwości rozwoju

budowanie odpowiedniego potencjału przedsiębiorstwa oraz kultury, która zapewni nam konkurencyjność, ale także świetną zabawę.

W dziale systemów informatycznych będziecie łączyć i usprawniać każdy aspekt naszej międzynarodowej działalności w oparciu o doskonałość technologii i usług. Obejmuje to inwestycje w rozwiązania umożliwiające rozwój jak również w system,

co pozwoli zintegrować nasz łańcuch dostawczy od zaopatrzenia czy produkcji po obsługę klienta i logistykę. Pomożecie firmie Mondelēz International wykorzystać odpowiedni potencjał przedsiębiorstwa w oparciu o lepsze informacje.

Celem prac działu prawnego, etyki w biznesie i bezpieczeństwa międzynarodowego (LIS) jest dbałość o to, by wszyscy współpracownicy realizowali swoje cele w sposób zgodny z prawem, etyką i bezpieczeństwem.

Obejmuje to doradztwo dotyczące zgodności działań z przepisami prawa, wsparcie transakcji strategicznych czy pomoc firmie w prowadzeniu działalności na świecie.

Jako część działu produkcyjnego będziecie korzystać ze swoich umiejętności, naszych systemów i szerokiego asortymentu surowców, by tworzyć apetyczne produkty końcowe uwielbiane przez naszych konsumentów.

W trakcie samodzielnych działań na swoim stanowisku pracy będziecie również odpowiadać za bezpieczeństwo swoje i swoich współpracowników oraz dbać o rzetelność i wydajność produkcji oraz najwyższą jakość wyrobów w ramach naszego zintegrowanego łańcucha dostawczego.

W dziale marketingu jako pierwsi będziecie mogli sprawić, że nasi konsumenci poczują nęcący smak naszych wyrobów i w ten sposób zawładniecie ich wyobraźnią. Pomożecie zadbać o to,

by nasze marki liczyły się dla konsumentów, gdyż będziecie opracowywać i wdrażać programy promocji marek, które rozpalą wyobraźnię klientów, rozbudzą w nich pasję i pozyskają ich lojalność.

W dziale badań, rozwoju i jakości (RD&Q) Wasze umiejętności mogą stać się odczynnikiem, który pobudzi wzrost naszych marek. Wejdziecie w skład fantastycznego zespołu naukowców, inżynierów i dietetyków, który nieustannie pracuje nad wyglądem lub rozwojem produktu,

rozwojem procesów, jakością, aspektami żywieniowymi, sensorycznymi i bezpieczeństwa żywności, aby zapewnić niezmienną satysfakcję naszych konsumentów. RD&Q to miejsce, gdzie wspaniałe pomysły przeistaczają się w wyjątkowe marki.

Pomożecie stworzyć przewagę konkurencyjną Mondelēz International przez budowanie udanych relacji z dostawcami oraz skuteczne zarządzanie wszystkimi zasobami firmy. We współpracy z przedsiębiorstwami będziecie stymulować wraz ze swoim zespołem zrównoważony rozwój na wyższych i niższych poziomach zaopatrzenia dzięki innowacjom proponowym przez dostawców,

dbaniu o najlepsze możliwe marże, zarządzaniu zasobami pieniężnymi, jak również skutecznym procesom pozyskania źródła zaopatrzenia do płatności (source-to-pay).

W tym dziale zadbacie, by klienci byli w centrum naszej działalności. Będziecie budować bliskie relacje z klientami zarówno dużymi ,

jak i małymi, by dzięki skutecznej realizacji naszych programów biznesowych w każdym sklepie firma Mondelēz International była preferowanym dostawcą.

Dział strategiczny to miejsce, gdzie pomożecie nam opracowywać programy, które będą kształtować ekscytującą przyszłość firmy Mondelēz International. We współpracy z zespołem naszych wybitnych strategów będziecie diagnozować kluczowe czynniki sprzyjające rozwojowi przedsiębiorstwa,

ustalać strategiczny kierunek na przyszłość, wyznaczać priorytety w zakresie naszych inicjatyw rozwojowych i wspierać nasze zespoły biznesowe we wdrożeniu naszych programów rozwoju.

Dział ds. analizy konsumentów strategicznych stymuluje rozwój poprzez zrozumienie zachowań konsumentów i klientów oraz ich potrzeb w różnych sytuacjach zakupu czy użycia. Wspieramy rozwój marki,

czuwamy nad kampaniami kreatywnymi i przygotowujemy innowacyjne rozwiązania, a jednocześnie oceniamy powodzenie naszych kampanii, aby dowiedzieć się, które działania przynoszą pozytywne efekty.

Wraz z działem usług biznesowych Mondelēz International (MBS) przeobrażamy się, aby odnosić sukcesy! Filarem przemian Mondelēz International jest uproszczenie i standaryzacja sposobów pracy. Kładziemy fundament pod organizację nowych międzynarodowych usług biznesowych, co ułatwi realizację prac i utrzyma naszą konkurencyjność. W MBS wierzymy w silną koncentrację na rozwoju i sukcesie z zachowaniem szybkości działania i elastyczności.

Wierzymy w potęgę śmiałych działań. Codziennie postępujemy zgodnie z naszymi przekonaniami i osiągamy rewelacyjne wyniki dzięki współpracy, zaufaniu i kreatywności. Pomaga to nam przyciągnąć pracowników, jakich oczekujemy i potrzebujemy do realizacji naszego marzenia.

NASZ ŚWIAT

Nasz świat rozwija się szybko – tak jak my. Odnosimy sukcesy w 165 krajach, ponieważ uważnie słuchamy i spełniamy potrzeby naszych klientów. Ponadto wiemy, że siła kryje się w zróżnicowaniu i że sukces opiera się na współpracy i wspólnym budowaniu. Gdziekolwiek prowadzimy naszą działalność – w Ameryce Północnej czy Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, czy też w regionie Azji i Pacyfiku – wszędzie szukamy nowych rozwiązań, aby iść dalej i szybciej , by móc sprawiać radość naszym konsumentom, stawiać wyzwania naszym współpracownikom na całym świecie i być dla nich źródłem inspiracji.

Nasze Międzynarodowe Marki

Jesteśmy światowym liderem w produkcji przekąsek. Począwszy od Waszych ulubionych ciastek i krakersów po ukochane przysmaki uznane na całym świecie, nasze marki zajmują wiodące pozycje w każdej kategorii rynkowej, w której działamy. Jesteśmy dumni z faktu, że plasujemy się na pierwszym miejscu w skali światowej w zakresie produkcji herbatników, czekolady i cukierków oraz na drugim miejscu w zakresie produkcji gumy. Do naszych marek zaliczają się m.in. Oreo, Cadbury, Nabisco, Tang, Trident, Halls, Milka, LU, belVita oraz wiele innych.

Odtwórz Film

NASZE CHWILE

Wierzymy, że naszym konsumentom, klientów, wspólnotom i współpracownikom potrafimy dostarczyć apetycznych chwil radości. Wierzymy w potęgę ludzkich relacji i zachęcamy naszych pracowników do optymalnego działania zarówno w pracy, jak i w najbliższym otoczeniu. Wierzymy, że czerpanie inspiracji, jak również inspirowanie innych, ma wielką moc, zatem zachęcamy naszych pracowników do rozwijania swoich pasji i dzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi, by mogli przyczynić się do budowy silnych wspólnot i promocji zdrowego stylu życia ze światowymi i lokalnymi partnerami.

ROZWIJAMY SIĘ TUTAJ

Wierzymy, że każdy pracownik ma u nas szansę rozwoju. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które działa jako baza dla wszystkich uczących się na Uniwersytecie Mondelēz International. Tutaj znajdziecie wszystkie narzędzia potrzebne do podnoszenia swoich umiejętności i budowania swojej kariery, by stać się lepszym kierownikiem i liderem grupy oraz zgromadzić wiedzę praktyczną i nabyć inne doświadczenia zawodowe. Nasi pracownicy nieustannie się kształcą i wiemy, że ich kształcenie odbywa się także poza szkoleniami i salami konferencyjnymi - to szansa, którą mają na co dzień!

Odtwórz Film